Oferta pracy

Kierownik Marki (Product Manager)

neonet s.a.O firmie

  • Nyska 48A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

neonet s.a.

Nyska 48A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie oferty handlowej dla powierzonych marek, analiza rynku oraz oferty dostawców,

  • Udział w negocjacjach warunków współpracy z Dostawcami i Producentami,

  • Odpowiedzialność za realizację kontraktów z Dostawcami i Producentami,

  • Zapewnienie dostępności produktów z powierzonej branży w różnych kanałach sprzedaży,

  • Utrzymywanie optymalnych parametrów: rotacji, marży, wartości sprzedaży,

  • Planowanie akcji marketingowych wspierających sprzedaż produktów w powierzonej branży,

  • Dbałość o kontent i aktualizację kart produktowych w online (sklepy internetowe),

  • Budowanie relacji i stała współpraca z Dostawcami oraz Klientami wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Min. roczne doświadczenie w pracy w obszarze zakupów lub sprzedaży produktów,

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,

  • Mile widziana znajomość produktów z kategorii AGD,

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Orientacja na zadania

  • Wytrwałość , skuteczność i samodzielność w działaniu,

  • Umiejętność twórczego i jednocześnie logicznego myślenia,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne,

  • Umiejętność pracy z Dostawcami oraz Klientami wewnętrznymi,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach stresu

  • Entuzjastyczne podejście do życia i pracy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Imprezy integracyjne

  • Bibliotekę wewnętrzną

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Rabaty pracownicze

  • Pakiet benefitów

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • szkolenia wewnętrzne

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

neonet s.a.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

W tych trudnych czasach przykłada się dodatkową wagę do stabilności pracy oraz bezpieczeństwa. Zwłaszcza w takiej branży jak nasza - która sprawia, że mimo pandemii, nasi klienci mogą czuć się komfortowo w codziennych sytuacjach oraz nie muszą martwić się zepsutym sprzętem. Właśnie dlatego proponujemy STABILNE, PEWNE zatrudnienie - dołącz do nas i PRACUJ BEZPIECZNIE!

Przewiń do profilu firmy