Logo Pracuj.pl

Kierownik Marki (Product Manager)

neonet s.a.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

neonet s.a.

Nyska 48A

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie oferty handlowej dla powierzonych marek, analiza rynku oraz oferty dostawców,
  • Udział w negocjacjach warunków współpracy z Dostawcami i Producentami,
  • Odpowiedzialność za realizację kontraktów z Dostawcami i Producentami,
  • Zapewnienie dostępności produktów z powierzonej branży w różnych kanałach sprzedaży,
  • Utrzymywanie optymalnych parametrów: rotacji, marży, wartości sprzedaży,
  • Planowanie akcji marketingowych wspierających sprzedaż produktów w powierzonej branży,
  • Dbałość o kontent i aktualizację kart produktowych w online (sklepy internetowe),
  • Budowanie relacji i stała współpraca z Dostawcami oraz Klientami wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. roczne doświadczenie w pracy w obszarze zakupów lub sprzedaży produktów,
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • Mile widziana znajomość produktów z kategorii AGD,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Orientacja na zadania
  • Wytrwałość , skuteczność i samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność twórczego i jednocześnie logicznego myślenia,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne,
  • Umiejętność pracy z Dostawcami oraz Klientami wewnętrznymi,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach stresu
  • Entuzjastyczne podejście do życia i pracy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Imprezy integracyjne
  • Bibliotekę wewnętrzną
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Rabaty pracownicze
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • szkolenia wewnętrzne

Etapy rekrutacji

1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

W tych trudnych czasach przykłada się dodatkową wagę do stabilności pracy oraz bezpieczeństwa. Zwłaszcza w takiej branży jak nasza - która sprawia, że mimo pandemii, nasi klienci mogą czuć się komfortowo w codziennych sytuacjach oraz nie muszą martwić się zepsutym sprzętem. Właśnie dlatego proponujemy STABILNE, PEWNE zatrudnienie - dołącz do nas i PRACUJ BEZPIECZNIE!

Kierownik Marki (Product Manager), Nyska 48A, Wrocław