Kierownik Mechaników

Brüggen Polska Sp. z o.o O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Celejów 59, 08-470 Wilga

    Wilga (pow. garwoliński), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Brüggen Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych, musli i batonów. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą.
Do naszego zakładu produkcyjnego w Wildze, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Mechaników [rekrutacja prowadzona online]

Główne obowiązki:

• Zarządzanie pracą podległego zespołu mechaników.
• Planowanie i realizacja działań prewencyjnego utrzymania ruchu w obszarze mechanicznym, mających na celu osiągnięcie zakładanych wskaźników efektywnościowych.
• Zarządzenie pracą warsztatu mechanicznego.
• Realizacja projektów inwestycyjnych.
• Planowanie i kontrola budżetu w swoim zakresie odpowiedzialności.
• Nadzór nad firmami zewnętrznymi realizującymi zlecenia na terenie zakładu.
• Przestrzeganie i odpowiedzialność za standardy BHP w podległym obszarze.

Oczekiwania wobec kandydatów:

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, automatyka, mechatronika lub pokrewne).
• 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w tym w realizacji projektów inwestycyjnych.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1), mile widziana znajomość języka niemieckiego.
• Umiejętność stosowania zasad prewencyjnego utrzymania ruchu, mile widziana znajomość narzędzi Lean.
• Znajomość programu Autocad, czytania i tworzenia dokumentacji technicznej.
• Znajomość pakietu MS Office.
• Uprawnienia energetyczne Gr I, II, III dozór - dodatkowy atut
• Umiejętności liderskie i organizacyjne, zarządzania zespołem.
• Automotywacja i proaktywność.

Oferujemy:

• Umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie.
• Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.
• Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen oraz deputaty produktowe.

Odwiedź naszą stronę:
www.brueggen.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy