Oferta pracy

Kierownik / Menadżer ds. Transportu i Spedycji

Armon Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

10 000‐20 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

Armon Sp. z o.o. Sp.K.

Szosa Stargardzka 20/22

Szczecin

Armon sp. z o.o. sp.k. to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku transportowym z siedzibą w Szczecinie.

W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym, co zapewnia najwyższy poziom usług dla naszych klientów i jakość świadczonych usług.
W chwili obecnej poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie strategii firmy w obszarze transportu drogowego krajowego i międzynarodowego, oraz spedycji,
  • Analiza rynku i poszukiwanie rozwiązań pozwalających na obniżenie kosztów transportowych,
  • Podnoszenie efektywności, optymalizacja procesów operacyjnych w obszarze transportu,
  • Odpowiedzialność i zarządzanie flotą,
  • Zarządzanie działem spedycji (edukacja, rozbudowa działu),
  • Raportowanie, oraz analiza działalności firmy do zarządu,

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora min 3 lata
  • Bardzo dobra znajomość branży TSL
  • Doświadczenie na stanowisku menedżerskim zw. z zarządzaniem różnymi obszarami transportu/ flotą własną i zewnętrzną będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość branży: rynku transportowego, zakresu funkcjonowania spedycji i transportu;
  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoko rozwinięte umiejętności strategicznego i analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe +premie za wyniki 10.000 – 20.000 brutto PLN
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Udział w cyklicznych szkoleniach i wyjazdach integracyjnych,
  • Możliwość dofinansowania nauki języka obcego,
  • Dofinansowania świąteczne
  • Realny wpływ na rozwój organizacji i tworzenie strategii firmy
  • praca w przyjaznej atmosferze (unikamy korporacyjnego podejścia do pracy
  • Możliwość awansu (zarząd lub przejęcie udziałów w spółce),
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy