Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Menedżer IT

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 27.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TRILOG S.R.L.

    Trilog jest partnerem SAP w SeldonGroup, dynamicznej i międzynarodowej grupy z siedzibą we Włoszech - aktywnej w IT Consulting od 2005 roku, składającej się z sześciu firm działających w różnych krajach, jak Francja i Holandia.

    Trilog - we współpracy z Seldon - uruchomił nową jednostkę biznesową SAP, która dynamicznie się rozrasta i planuje zostać w ciągu najbliższych 3-5 lat jednym z czołowych liderów w dziedzinie doradztwa IT w Europie. Zgodnie z tą wizją, Trilog uważa Polskę za jeden z najważniejszych obszarów gospodarczych w Europie i kluczowym krajem dla przyśpieszenia jej międzynarodowego rozwoju.

    Dołącz do nas i zbuduj z nami silny i stabilny polski oddział, w którym gwarantujemy sukces oraz dajemy możliwości rozwoju i kariery !

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • Lokalne wdrażanie globalnych programów IT i zarządzania tymi  projektami
    • Zapewnienie rozwiązań, coachingu, zarządzania wydajnością i wsparcia przy raportowaniu
    • Korzystając ze standardowych procesów zarządzania projektami, oczekujemy zarządzania komponentami informatycznymi i dostarczania rozwiązań  tak aby  projekty osiągały swój cel - były na czas i przy właściwym budżecie
    • Tworzenie i monitorowanie harmonogramów projektów
    • Zarządzanie, monitorowanie oraz  raportowanie postępów projektu
    • Zarządzanie kosztami informatycznymi projektu, wewnętrznymi i zewnętrznymi
    • Zarządzanie ryzykiem i problemami związanymi z dostarczaniem IT projektów
    • Skuteczna komunikacja z klientami w zakresie projektu SAP, technologii i funkcjonalności.
    • Prowadzenie zespołu, kierowanie i  motywowanie członków  zespołu do osiągania najwyższych poziomów wydajności zasobów przy  najlepszych warunkach do skutecznego działania.

    Wymagane umiejętności:

    • 3 - 10 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami oraz dodatkowe 2 lata doświadczenia w IT
    • doświadczenia w procesach zarządzania projektami, takimi jak zarządzanie harmonogramem, zarządzanie zakresem, zarządzanie problemami itp.
    • Kompetencje na poszczególnych etapach cyklu życia projektu - od projektowania procesu przez wsparcie produkcji
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjnych oraz pisania jasnej, zwięzłej komunikacji biznesowej na wielu poziomach (zarządzanie, strona techniczna, użytkownik)
    • Doświadczenie na stanowiskach nastawionych  na Klienta
    • Płynna znajomości języka angielskiego - znajomość dodatkowego języka (włoskiego) byłaby atutem
    • Możliwość zarządzania konkurencyjnymi priorytetami
    • Wykształcenie w dziedzinach związanych z IT
    • Umiejętność motywowania i zarządzania zespołami projektowymi, a także planowania i monitorowania dostaw dla siebie i innych.

    Oferujemy:

    • Zróżnicowane portfolio projektów z interesującymi wyzwaniami technologicznymi
    • Otwartą kulturę korporacyjną o wysokim tempie innowacyjnym
    • Program szkoleń i możliwości rozwoju
    • Wsparcie w podejmowaniu nowych wyzwań i obowiązków - pełny proces wdrażania
    • Zdobycie doświadczenia w szybko rozwijającym się środowisku
    • Możliwość bycia częścią nowo utworzonego zespołu wysoko wykwalifikowanych specjalistów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Trilog S.p.a. z siedzibą w Mediolanie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.