Oferta pracy

Kierownik Mikroregionu

PLAY (P4 Sp. z o.o.)O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja ilościowych i jakościowych celów sprzedażowych,

  • Współpraca z partnerami biznesowymi,

  • Utrzymywanie i rozwój relacji handlowych ze strukturą agencyjną,

  • Koordynowanie pracy podległego regionu Doradców Biznesowych Agencyjnych,

  • Organizacja warsztatów sprzedażowych i prowadzeniem szkoleń,

  • Prezentacja oferty podczas spotkań z Doradcami Biznesowymi,

  • Dbanie o rozwój wiedzy Doradców Biznesowych Agencyjnych,

  • Monitorowanie działań konkurencji w podległym obszarze,

  • Raportowanie do Operacyjnego Kierownika Makroregionu – Rynek Biznesowy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wyższe wykształcenie,

  • Masz doświadczenie w koordynowaniu pracy mobilnych struktur sprzedaży,

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu rozproszoną strukturą sprzedaży,

  • Potrafisz budować i utrzymywać długotrwałe relacje biznesowe,

  • Potrafisz negocjować i szybko podejmować decyzje,

  • Znasz techniki sprzedaży i posiadasz zdolności analityczne,

  • Umiesz prowadzić szkolenia,

  • Dobrze organizujesz pracę i jesteś gotowy do pracy w terenie,

  • Jesteś samodzielny i dynamiczny w działaniu,

  • Cechuje Cię entuzjazm i pozytywne nastawienie do pracy,

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B,

  • Dobrze znasz MS Office.

To oferujemy

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej,

  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy,

  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne,

  • Imprezy integracyjne,

  • Świętujemy sukcesy,

  • Karta multisport,

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie.