Oferta pracy

Kierownik Mikroregionu POS

VECTRA S.A.O firmie

  • Elbląg

    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczanych planów sprzedaży oraz planów utrzymania stanu klientów.

  • Stały i bieżący nadzór nad powierzonymi placówkami w miejscowościach: Elbląg, Bartoszyce, Kwidzyn, Braniewo, Malbork.

  • Kształtowanie wysokiej jakości pracy powierzonych placówek.

  • Wspieranie zespołu w realizacji powierzonych celów oraz terminowym ich rozliczaniem.

  • Szkolenie oraz dbanie o wystarczający poziom wiedzy powierzonego zespołu z zakresu standardów, ofert, promocji, zachowań, obsługi klienta.

  • Nadzór nad funkcjonowaniem powierzonych placówek, dbaniem o ich nienaganny wygląd oraz zachowaniem obowiązujących standardów.

Nasze wymagania

  • Wysokiej motywacji ukierunkowanej na realizację zadań i osiąganie założonych celów.

  • Zdolności analitycznych i organizacyjnych.

  • Inicjatywy i orientacji na cel.

  • Prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia

  • możliwość pracy wśród młodych, energicznych ludzi

  • szkolenia wdrażające konieczne do realizacji powierzonych zadań

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, możliwość rozwoju

  • kartę MULTISPORT

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dostęp do platformy kafeteryjnej

VECTRA S.A.

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie, wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Przewiń do profilu firmy