Oferta pracy

Kierownik/Mistrz Produkcji

Łukpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-HandloweO firmie

Łukpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Łapiguz 104

Łuków

Poszukuje osób na stanowisko:

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży obuwniczej lub/i przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika/brygadzisty produkcji,
  • znajomość zasad dokumentacji produkcyjnej,
  • doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem ludzi,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność koordynowania pracy różnych działów produkcji,
  • umiejętność planowania, operatywność i sprawność działania,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, ustalania priorytetów w zmiennych warunkach,
  • zdolność przyswajania wiedzy technicznej,
  • dyspozycyjność,
  • podstawowa znajomość MS Office.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad produkcją obejmującą działy produkcji ,
  • koordynowanie realizacji zamówień otrzymanych od działu handlowego, bieżąca kontrola i podnoszenie produktywności podległych pracowników,
  • monitorowanie ustalonych terminów wykonania zaplanowanej produkcji,
  • zarządzanie podległymi pracownikami, organizacja i nadzór pracy, motywowanie do efektywnej pracy,
  • bieżąca kontrola wydajności produkcji i terminowości wykonywania zleceń,
  • monitorowanie przestrzegania technologii związanych z produkcja obuwia,
  • przekazywanie do działu handlowego informacji na temat możliwości produkcyjnych, terminowych, stanu realizacji poszczególnych zleceń,
  • utrzymywanie w dobrym stanie technicznym linii i urządzeń produkcyjnych, egzekwowanie od pracowników właściwej ich eksploatacji i okresowych czynności przeglądowych/naprawczych,
  • przestrzeganie odpowiedniego pakowania oraz znakowania towarów na każdym etapie produkcji,
  • nadzór i dbałość nad powierzonym mieniem,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i ppoż.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki współpracy
  • ciekawe zarobki
  • przyjazną atmosferę pracy
  • zatrudnienie na pełny etat
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres [email protected] z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz. 1182 ze zm.)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy