Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik - Mistrz utrzymania ruchu

Perino Sp. z o.o.O firmie

  • Wielgolas Brzeziński (pow. miński)

    Wielgolas Brzeziński (pow. miński), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Organizację pracy podległego zespołu.

  • Planowanie i realizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń.

  • Nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej.

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi (serwisanci, dostawcy).

  • Optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość zagadnień mechaniki, elektryki i automatyki.

  • Doświadczenie w organizacji pracy działu Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej, najchętniej w przemyśle spożywczym.

  • Wykształcenie techniczne o kierunku mechanicznym lub pokrewnym. Wykształcenie wyższe będzie niewątpliwie atutem, podobnie jak znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.

  • Uprawnienia SEP mile widziane.

  • Prawo jazdy kat. B..

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Perino Sp. z o.o.

Perino – producent i marka ekskluzywnych świeżych głęboko mrożonych makaronów dedykowanych dla rynku HoReCa, poszukuje do swej załogi osób kreatywnych i zaangażowanych, które będą współtworzyć nasz zespół- podstawę sukcesów firmy jako:

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie CV w języku polskim, zawierającym krótki opis dotychczasowych doświadczeń zawodowych.