Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Mobilnej Wytwórni Betonu

PGBWiI Hydrotech Dariusz Stachnik

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie i nadzór nad procesem produkcji mieszanki betonowej i efektywne zarządzanie podlegającymi zespołami pracowników;

  • Kierowanie pracą wytwórni na terenie województwa podkarpackiego lub małopolskiego lub świętokrzyskiego;

  • Tworzenie i realizowanie harmonogramów produkcyjnych;

  • Wysyłanie zamówień na materiały i usługi wiązane z procesem produkcji;

  • Negocjacja cen, koordynacja dostaw podzespołów i materiałów do produkcji.

  • Kontrola jakości produkcji oraz stanu ilościowego surowców zużywanych do produkcji;

  • Przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (technik mechanik, inż. wydziału mechanicznego).

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Praktyczna znajomość zagadnień funkcjonowania zakładów produkcyjnych w budownictwie

  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie zdolności organizacyjne

  • Znajomość programu AUTOCAD lub podobne.

  • Obsługa komputera (Excel, World, Program Pocztowy, Internet).

  • Ważne prawo jazdy kat. B.

  • Inicjatywa, operatywność, samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie istniejącej od lat na rynku produkcji maszyn konstrukcji stalowych.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników produkcji i posiadanych kwalifikacji.