Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Montażu Konstrukcji Stalowych

Yabimo Sp. z o.o.O firmie

  • Islandia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie planów montażu,

  • planowanie, koordynacja i nadzór pracy podwykonawców i / lub pracowników wewnętrznych na terenie budowy;

  • kontrola jakościowa wykonywanych na budowie prac,

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

  • rozwiązywanie bieżących problemów pojawiających się na budowie;

  • udział w spotkaniach roboczych z klientem i/lub inspektorem nadzoru na budowie;

  • kontrola postępów realizacji projektu, harmonogramów, wykorzystania sprzętu, dostaw i zużycia materiałów oraz wydatków zgodnie z warunkami kontraktu.

Nasze wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży konstrukcji stalowych, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w innych branżach budowlanych głównie w budownictwie ogólnym i budownictwie modułowym (konstrukcje drewniane modułowe);

  • ukończenie studiów inżynierskich na kierunku budownictwo,

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej wg polskiego Prawa Budowlanego;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • znajomość pakietu MS Office i sprawnej obsługi komputera,

  • umiejętność obsługi programów typu AutoCAD,

  • komunikatywność,

  • umiejętności organizacyjne,

  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji, także pod presją czasu,

  • samodzielność i inicjatywa w realizacji wyznaczonych celów,

  • wysoka motywacja wewnętrzna i chęć rozwoju osobistego.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stabilne warunki pracy,

  • transport i zakwaterowanie na terenie Islandii;

  • udział w realizacji interesujących, międzynarodowych projektów,

  • pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia,

  • dodatkowe benefity takie jak: karta multisport, możliwość grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Yabimo Sp. z o.o.

YABIMO to prężnie rozwijająca się firma budownictwa przemysłowego o zasięgu międzynarodowym (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Francja, Beneluks, Korea Pd., Singapur) z biurami m.in. w Krakowie, Tarnowie i Rzeszowie. Działalność Yabimo w przemyśle petrochemicznym, energetycznym, stoczniowym i w budownictwie przemysłowym koncentruje się wokół dwóch specjalizacji, tj. dostawy konstrukcji stalowych oraz wynajmu wyspecjalizowanych pracowników.

Przewiń do profilu firmy