Logo Pracuj.pl

Kierownik Montażu Konstrukcji Stalowych

EXBUD KONSTRUKCJE sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie, nadzorowanie i kontrolowanie prac pracowników własnych oraz firm podwykonawczych.
  • Kontrola jakościowa wykonywanych na budowie prac.
  • Planowanie oraz zarządzanie budżetem , bieżąca analiza, optymalizacja kosztów montażu.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów pojawiających się na budowie.
  • Kontrola postępów realizacji projektu, harmonogramów, wykorzystania sprzętu, dostaw i zużycia materiałów oraz wydatków zgodnie z warunkami kontraktu.
  • Udział w radach budowy i spotkaniach technicznych.
  • Współpraca z Kierownikiem Projektu w zakresie kontraktowania podwykonawców.
  • Raportowanie postępów prac.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży stalowej.
  • Uprawnienia budowlane konstrukcyjno-budowlane i/lub mostowe.
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji obiektów przemysłowych.
  • Wykształcenie wyższe – budowlane.
  • Umiejętność obsługi programów: AUTOCAD, MS OFFICE.
  • Umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji.
  • Komunikatywność.
  • Znajomość prawa budowlanego, przepisów BHP.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność negocjacji.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop i telefon.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz program motywacyjny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Kierownik Montażu Konstrukcji Stalowych, świętokrzyskie