Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Montażu

  • lubuskie
  • Kierownik
  • 13.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa Boryszew Automotive Plastics jest jedną z wiodących, światowych grup zajmujących się formowaniem elementów z tworzyw sztucznych metodą wtryskową. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów plastikowych i metalowych dla branży motoryzacyjnej oraz form wtryskowych do produkcji wyżej wymienionych elementów.
    Grupę BAP tworzą zakłady produkcyjne na terenie Polski, Niemiec, Czech i Rosji.
    Miejsce pracy: Niemcy (Saksonia-Anhalt)

    Zadania:

    • Wdrożenie strategii rozwoju w obszarze montażu;
    • Kontrola postępów wdrożonych działań;
    • Dokumentowanie i analizowanie osiągniętych wyników;
    • Zapewnienie sprawnego przebiegu procesów produkcyjnych, zaplanowanie i wdrożenie inwestycji mających na celu zapewnienie efektywnego przebiegu procesów produkcyjnych;
    • Opieka nad codziennym systemem raportowania;
    • Optymalizacja czasu przygotowania maszyn do pracy w przypadku zmiany asortymentu;
    • Zapewnienie możliwie największej efektywności i wydajności;
    • Kontrola wskaźników;
    • Kierowanie zespołem i wspieranie pracowników w ich rozwoju.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Wieloletnie doświadczenie w branży automotive i / lub przemyśle dostawczym w branży motoryzacyjnej;
    • Wieloletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem;
    • Dobra znajomość języka niemieckiego;
    • Komunikatywność.

    Oferujemy:

    • Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie, w miłej atmosferze;
    • Udział w ciekawych projektach;
    • Umowa na niemieckich warunkach.

    Aplikuj do nas – może to właśnie ciebie szukamy!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom