Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Montażu

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-05-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Każdego dnia przewozimy miliard osób na całym świecie. Naszymi windami, schodami i chodnikami ruchomymi podróżuje 500 000 ludzi na minutę - to cały Poznań, pięć razy Koszalin czy jedna trzecia Warszawy.

    Zatrudniamy blisko 55 000 pracowników w ponad 100 oddziałach na wszystkich kontynentach. Ale Schindler to nie tylko duże liczby, szczytne idee i szwajcarska precyzja w każdym detalu. Nasza organizacja to również twórczy mix doświadczenia i innowacji, szczere przyjaźnie oraz szansa na wspaniałą karierę.

    Dołącz do zespołu i poznaj ludzi tworzących sukces marki Schindler w Polsce.

    Miejsce pracy: Poznań

    ZAKRES ZADAŃ OBEJMUJE:

    - Zarządzanie projektami montażowymi z wykorzystaniem systemu SAP
    - Koordynację pracy zespołów monterskich
    - Koordynację i nadzór nad przebiegiem realizacji projektów oraz przekazaniem urządzenia Klientowi
    - Planowanie, kontrolę i rozliczanie pracy podległych brygad monterskich
    - Przygotowywanie harmonogramu prac montażowych
    - Sporządzanie raportów z przebiegu prac montażowych
    - Kontrolę kosztów montażu

    OCZEKUJEMY:

    - Minimum 2-letniego oświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, przy realizacji projektów budowlanych, montażowych
    Wykształcenia wyższego - technicznego
    - Umiejętności zarządzania projektami
    - Bardzo dobrej organizacji pracy własnej jak i podległego zespołu
    - Konsekwencji i skuteczności w działaniu
    - Samodzielności
    - Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacji interpersonalnej
    - Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

    OFERUJEMY:

    - Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
    - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    - Możliwość rozwoju zawodowego
    - Bogaty pakiet szkoleń zawodowych
    - Narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska
    - Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
    - Prywatną opiekę medyczną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

     Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zwartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz 883.”

    www.schindler.com