Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik nadzoru montażu

  • podlaskie
  • Kierownik
  • 30.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma ENERGO-REMONT Sp. z o.o. z Kwidzyna poszukuje osób na stanowisko:

    KIEROWNIK NADZORU MONTAŻU

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie (techniczne)
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 10 lat
    • znajomość obowiązujących przepisów
    • umiejętność czytania projektów i rysunków technicznych
    • umiejętność zarządzania zespołem
    • mile widziane uprawnienia konstrukcyjno-budowlane
    • mile widziana znajomość języków obcych w stopniu przynajmniej komunikatywnym
    • komunikatywność, sumienność i zaangażowanie
    • predyspozycje do nadzoru
    • gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą

    Oferujemy:

    • pracę w firmie działającej na rynku od ponad 20 lat
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • możliwość wyjazdów - praca w kraju i za granicą

    Obowiązki, m.in:

    • realizacja nadzoru na budowie
    • zarządzanie pracami montażowymi podległego zespołu

    Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: osobisty, telefoniczny bądź mailowy.