Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Nadzoru Technicznego

Biovico Sp. z o.o.O firmie

Biovico Sp. z o.o.

Hutnicza 15B

Gdynia

Miejsce pracy: Biovico Sp. z o.o., ul. Hutnicza 15b, Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń
  • Pozyskiwanie opinii, uzgodnień i aktów administracyjnych
  • Bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w firmie
  • Archiwizacja dokumentacji technicznej
  • Koordynacja niezbędnych napraw i prac serwisowych
  • Dozór techniczny urządzeń ciśnieniowych
  • Planowanie i realizacja harmonogramu prac konserwacyjnych
  • Udział w montażu i demontażu maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie wsparcia technicznego pracownikom
  • Udział w kwalifikacjach i walidacjach
  • Bieżąco obsługa urządzeń niezbędnych w przebiegu procesu produkcyjnego
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego, wynikających z aktualnych potrzeb firmy

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość przepisów budowlanych
  • Umiejętność czytania schematów dokumentacji technicznej
  • Dokładność, systematyczność
  • Samodzielność
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat, w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stanowisko o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
  • Różnorodność powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) z dopiskiem nazwy stanowiska w temacie wiadomości.

Kandydaci proszeni są o dostarczenie kompletu dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny), które zawierają informacje o wykształceniu, umiejętnościach oraz dotychczasowym doświadczeniu zawodowym.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne