Oferta pracy

Kierownik Narzędziowni

Klient Pracuj.plO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Działem Narzędziowni,

  • Planowanie, organizowanie, przewodzenie i kontrolowanie pracy podległych pracowników

  • Wsparcie produkcji w zakresie modyfikacji narzędzi i form,

  • Utrzymanie form wtryskowych w gotowości produkcyjnej,

  • Organizowanie pracy zgodnie z planem produkcji i określonymi normami,

  • Rozliczanie realizacji projektów pod względem terminowym i rzeczowym,

  • Zlecanie prac w firmach zewnętrznych (kooperacja)

  • Planowanie i realizacja napraw i awarii form

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - preferowany kierunek budowa maszyn lub budowa form wtryskowych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min 2 lata)

  • Wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn i form wtryskowych

  • Znajomość metod obróbki metalu oraz technik wtrysku

  • Zdolności przywódcze (poparte doświadczeniem)

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu pracy

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dużą samodzielność w realizowaniu założeń na kluczowe stanowiska

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę jak i atrakcyjne warunki finansowe