Kierownik Narzędziowni

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 05.06.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 05.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity. Ze swoją przeszło 50-letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14,1 miliardów dolarów amerykańskich, TE Connectivity jest światowym dostawcą ponad 500 000 produktów w ponad 150 krajach. Wytwarzamy specjalistyczne komponenty elektroniczne, szeroką gamę produktów przemysłowych, rozwiązań sieciowych i systemów telekomunikacyjnych dla rynków energetycznych, systemów łączności podmorskiej oraz produktów specjalistycznych.

    Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Zakres obowiązków

    • Nadzór i optymalizacja realizacji produkcji części do form, tłoczników i oprzyrządowania produkcyjnego;
    • Dbałość o właściwy stan techniczny maszyn i urządzeń będących na wyposażeniu narzędziowni;
    • Nadzór i optymalizacja procesów technologicznych realizowanych na warsztacie narzędziowni;
    • Analizowanie bieżącego obciążenia warsztatu narzędziowni i jego balans z wykorzystaniem dostawców zewnętrznych;
    • Zarządzanie miernikami kluczowymi w celu uzyskania efektywności działania narzędziowni;
    • Nadzór nad wypożyczalnią narzędzi;
    • Tworzenie budżetu działu i nadzór nad jego wykonaniem;
    • Dbanie o przestrzeganie zasad etyki i wartości firmy oraz rozwój podległego zespołu;
    • Inicjowanie i wdrażanie działań doskonalących w podległym obszarze.

    Wymagane kwalifikacje

    • Wykształcenie wyższe (preferowane mechaniczne lub pokrewne);
    • Min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu narzędziownią lub warsztatem obróbki mechanicznej;
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, w tym motywowaniu i budowaniu zaangażowania;
    • Umiejętności analityczne i planistyczne w zróżnicowanej produkcji jednostkowej;
    • Umiejętność rozwiązywania problemów;
    • Bardzo dobra znajomość środowiska Ms Office;
    • Język angielski na poziomie średnim umożliwiający swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją techniczną;
    • Wiedza i doświadczenie we wdrażaniu LEAN na produkcji będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy

    • Ciekawą pracę w oparciu o najnowsze technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji;
    • Udział w tworzeniu sukcesów firmy;
    • Fundusz socjalny (paczki dla dzieci, talony na święta, wczasy „pod gruszą”);
    • Pakiet ubezpieczeń;
    • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny);
    • Bufet zakładowy (obiady dofinansowane przez pracodawcę).
    Aplikacje prosimy kierować za pomocą przycisku.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.  z siedzibą w (02-677) Warszawie przy ul. Cybernetyki 19, moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego  oraz  innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości.
    Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych  jest Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.  z siedzibą w (02-677) Warszawie przy ul. Cybernetyki 19.
    Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego  oraz  innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości.
    Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a i f GDPR tj. zgoda osoby oraz realizacja prawnie usprawiedliwionych interesów administratora danych.
    W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych, prosimy o kontakt z Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.  pod adresem e-mail hrpol@te.com lub pisemnie pod adresem Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.  ul. Cybernetyki 19 02-677 Warszawa.
    W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu do momentu cofnięcia zgody, z zastrzeżeniem, że okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jakie mogą mieć związek, z Pani/Pana osobą lub jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla celowego dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami strony przeciwnej, co stanowi prawnie usprawiedliwiony interes administratora danych.
    Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych.
    Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do odbiorców znajdujących się w państwach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym w ramach TE Connectivity Corporation.
    Podanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesach rekrutacyjnych.