Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Narzędziowni

MARGOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Erazma Plewińskiego 16

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • planowanie realizacji procesów wytwarzania narzędzi i przyrządów oraz organizacja pracy w Narzędziowni

  • organizowanie stanowisk przy obsłudze maszyn i urządzeń zgodnie z przepisami BHP i ochrony przeciwpożarowej

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją funkcjonującą w Narzędziowni

  • dozór pracowników, maszyn i urządzeń

  • składanie zamówień na materiały wyjściowe niezbędne do realizowanych procesów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym lub pokrewne

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu form wtryskowych

  • preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętności rozwiązywania napotkanych problemów technicznych

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy

To oferujemy

  • terminowe wypłaty i umowę o pracę na pełny etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

  • praca w systemie jednozmianowym

  • długofalowe zatrudnienie

  • możliwość rozwoju kwalifikacji poprzez szkolenia

  • możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Firma MARGOMED sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko: Kierownik Narzędziowni.

Przewiń do profilu firmy