Oferta pracy

Kierownik Narzędziowni

Weber-Stephen Products Sp. z o.o.O firmie

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą

Weber-Stephen Products Sp. z o.o.

Guido Henckela Donnersmarcka 19

Zabrze

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Autocad 2D/3D

  • Tłoczenie głębokie

  • Zgrzewanie

  • Narzędzia Lean

O projekcie

Do naszej nowo powstającej fabryki w Zabrzu, pierwszej tego typu inwestycji produkcyjnej firmy Weber-Stephen w Europie, poszukujemy Kierownika Narzędziowni.

Osoba, która dołączy do naszego zespołu będzie miała niepowtarzalną okazję, aby współtworzyć strategię i wdrażać od podstaw procesy wspierające realizację celów biznesowych, a przez to mieć realny wpływ na docelowy kształt naszej organizacji.

Dlatego jesteśmy przekonani, że stanowisko, na które rekrutujemy będzie idealne dla osób, które poza doświadczeniem zawodowym mogą również zaoferować elastyczność działania, praktyczne podejście, pokłady energii oraz otwartość na nowe wyzwania. Jeżeli chcesz wspólnie z nami wyruszyć w niesamowitą podróż do świata grillowania, być częścią unikalnego zespołu,

a jednocześnie marzysz o tym, aby wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie i umiejętności - to miejsce będzie dla Ciebie idealne!

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie wszystkimi technicznymi aspektami pracy działu narzędziowni

  • Monitorowanie stanu technicznego narzędzi, planowanie ich remontów i wymiany

  • Wsparcie w zapewnieniu ciągłości pracy maszyn, instalacji i urządzeń

  • Odpowiedzialność za zaopatrzenie narzędziowni w niezbędne materiały i narzędzia; kontakt z dostawcami i zamawianie części zamiennych

  • Praca nad projektami dotyczącymi optymalizacji procesów, wprowadzanie innowacji i usprawnień związanych z produktywnością oraz efektywnością

  • Przygotowywanie bieżących analiz, raportów i oceny rezultatów pracy działu

  • Zarządzanie i rozwój zespołu oraz nadzór nad kosztami i budżetem działu

  • Promowanie bezpiecznej kultury pracy w zgodzie z wartościami firmy i przepisami prawa w obszarze: BHP, PPOŻ i ochrony środowiska

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i wiedza w zakresie procesu i narzędzi głębokiego tłoczenia (konstrukcja, wykonanie, modyfikacja, naprawa)

  • Doświadczenie i wiedza w zakresie obróbki metalu: zgrzewanie

  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu działem narzędziowni

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość AutoCAD 2D/3D

  • Praktyczna znajomość koncepcji i narzędzi Lean

  • Nastawienie na ciągłe doskonalenie

  • Proaktywność w działaniu połączona z wysokim zaangażowaniem oraz umiejętnością konstruktywnego rozwiązywania problemów

  • Kompetencje liderskie, zorientowanie na zespół, dobre umiejętności komunikacyjne

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

Mile widziane

  • Doświadczenie i wiedza w zakresie obróbki metalu: frezowanie i toczenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • Welcome Box

  • Program VIP Whirpool

  • System kafeteryjny z możliwością wyboru własnych świadczeń

  • Akademia Grillowania

  • Premia roczna

Etapy rekrutacji
1

Analiza otrzymanych aplikacji i wywiad telefoniczny.

2

Spotkanie z pracownikiem HR i Przełożonym.

3

Spotkanie dodatkowe/uzupełniające - tylko jeśli konieczne.

4

Złożenie oferty pracy i feedback dla pozostałych aplikantów.

Już od 1952, kiedy to wynaleźliśmy grilla w kształcie kuli, nieustannie rewolucjonizujemy światową kulturę grillowania. Jako wiodący producent z najbogatszą ofertą w branży, Weber, jest dzisiaj synonimem innowacyjnych produktów najwyższej klasy. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach dzielimy się naszą pasją, dając ludziom radość i zachęcając do wspólnego spędzania czasu.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy