Oferta pracy

Kierownik(-niczka) Dystryktu

Kompania Piwowarska

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za efektywne działanie i wdrażanie polityki firmy we wszystkich kanałach: nowoczesnym, tradycyjnym, gastronomicznym na powierzonym terenie: województwo łódzkie, świętokrzyskie oraz częściowo mazowieckie (Radom i okolice),

  • realizacja planów sprzedażowych i odsprzedażowych poprzez rozwój ilościowy i jakościowy rynku na podległym terenie,

  • tworzenie planów operacyjnych, weryfikacja w sytuacjach zmian zachodzących na rynku i wewnątrz firmy oraz efektywne ich wdrażanie,

  • zarządzanie zespołem rozproszonym, poprzez dbanie o realizację działań promocyjnych oraz wyznaczonych celów,

  • rozwój zespołu i kompetencji pracowników poprzez regularne przeprowadzanie wizyt treningowych, coachingowych i audytowych,

  • efektywne zarządzanie budżetami, inwestycjami/strategią cenową produktów w celu zapewnienia oczekiwanej zyskowności i realizacji celów biznesowych,

  • maksymalizacja zysków poprzez analizowanie działania konkurencji, wyników rynkowych, potencjału odsprzedażowego w celu podejmowania działań zwiększających zyskowność,

  • odpowiedzialność za realizację planów współpracy z kluczowymi klientami oraz ich rozwój na podległym obszarze,

  • proponowanie, ustalanie i wdrażanie aktywności marketingowych dla zwiększania wolumenu, zysku i poprawy pozycji Kompanii Piwowarskiej na podległym obszarze, we współpracy z regionalnymi siłami sprzedaży, zespołem kluczowych klientów i pozostałymi działami centralnymi,

  • odpowiedzialność za funkcjonowanie systemów zarządzania zgodnie z wizją swojego obszaru i strategią firmy, ze szczególnym uwzględnieniem Polityki Komunikacji Marketingowej.

Nasze wymagania

  • JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ:

  • potrafiącą zarządzać rozproszonymi zespołami sprzedażowymi,

  • posiadającą co najmniej 10-letnie doświadczenie w sprzedaży, w tym co najmniej 3-letnie w zarządzaniu zespołem,

  • biegle posługującą się językiem angielskim,

  • mającą doświadczenie w branży FMCG,

  • wyznaczającą priorytety i cechującą się strategicznym myśleniem,

  • posiadającą wysokie kompetencje negocjacyjne i umiejętność wywierania wpływu,

  • dobrze czującą się w analizach finansowych i sprzedażowych,

  • posiadającą umiejętności trenerskie/coachingowe,

  • biegle znającą MS Office oraz inne programy ułatwiających analizę danych i wyciąganie wniosków,

  • posiadającą wykształcenie wyższe (preferowany profil marketingowy lub ekonomiczny),

  • posiadającą prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę u lidera branży piwnej,

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,

  • samochód służbowy (również do celów prywatnych), telefon, laptop,

  • konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy,

  • prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny (w tym kartę Multisport), system motywacyjny, deputat piwny i wiele innych korzyści.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • preferencyjne pożyczki

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Deputat piwny

Kompania Piwowarska jest liderem polskiego rynku piwnego, z udziałem 36,4% (GUS, 2020) i częścią Asahi Europe & International. Posiada trzy browary o wieloletniej historii: Browar Dojlidy w Białymstoku (1768), Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895) i Tyskie Browary Książęce w Tychach (1629). W nich warzone są najchętniej wybierane przez Polaków piwa, m.in. Żubr, Tyskie, Lech i kolekcja specjalności Książęcego. W ofercie firmy znajdują się również cenione w Polsce piwa czeskie: Pilsner Urquell i Kozel.

Kompania Piwowarska realizuje strategię zrównoważonego rozwoju prowadząc działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego, promując odpowiedzialność i umiar w konsumpcji alkoholu, wspierając rozwój partnerów biznesowych i angażując się w wolontariat. Firma jest także sponsorem lokalnych drużyn sportowych.

Przewiń do profilu firmy