Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Niepublicznego Żłobka

Harmony Montessori Park

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 5007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 4998 500 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Pieskowa Skała 7

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Do zadań Kierownika należeć będą:

  • koordynowanie naboru rodzin do żłobka - rekrutacja przez Zespół Żłobków

  • rekrutacja, nadzór  kadry pracowniczej

  • prowadzenie nadzoru pedagogicznego

  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji placówki

  • organizacja pracy żłobka

  • stałe podnoszenie poziomu merytorycznego pracy żłobka

  • stałe podnoszenie własnych kwalifikacji zawodowych

  • reprezentowanie placówki na zewnątrz

  • współpraca z UM, Dyrekcją i Zarządem firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu żłobkiem lub niepubliczną placówką oświatową

  • wyższe wykształcenie (preferowane pedagogiczne)

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność budowania dobrych relacji w zespole

  • pogodne nastawienie do kadry, dzieci i rodziców

  • komunikatywność

  • samodzielność w działaniu

  • kreatywność

  • otwartość na zmiany i nowe wyzwania

  • Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy w żłobku należącym lub współpracującym z UM

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, kwalifikacji oraz formy zatrudnienia

  • abonament medyczny w Medicover

  • progresja wynagrodzenia wraz z podnoszeniem kwalifikacji

  • duże możliwości rozwoju zawodowego (żłobek => przedszkole => kierownik, konwencja =>Montessori)

  • nieodpłatne szkolenia wewnętrzne

  • piękne miejsce pracy - przestronne, jasne wnętrza zaaranżowane w najwyższym standardzie, własny ogródek

  • wsparcie Dyrekcji i Zarządu żłobka

O nas

Kierownik niepublicznego żłobka współpracującego z Urzędem Miasta

Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy na stanowisku kierownika żłobka, które już wiedzą, że kochają ten zawód i chcą się w nim rozwijać. Nasza placówka Harmony Montessori Park działa od listopada 2020 r i dynamicznie się rozwija. Od września 2022 r. wszystkie miejsca w naszym żłobku są wykupione przez UM.