Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik obiektu biurowego

MS NOWY PORT SP. Z O.O.

3 9006 300 brutto / mies.
  • Na Zaspę 3, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Na Zaspę 3

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie budynkiem biurowym, w którym znajdują się lokale na wynajem

  • kontakt z najemcami (osobisty, telefoniczny, mailowy)

  • nadzór nad firmami świadczącymi usługi na rzecz funkcjonowania budynku (sprzątającymi, konserwatorskimi, ochroniarskimi itp.)

  • wykonywanie czynności administracyjno-biurowych - prowadzenie dokumentacji nieruchomości

  • naprawianie drobnych usterek, które nie wymagają wezwania specjalisty

  • organizowanie napraw, remontów, inwestycji, zbieranie ofert od podwykonawców

  • zamawianie kontroli technicznych i okresowych przeglądów

  • cykliczne sporządzanie raportów i protokołów dokumentujących zdarzenia występujące w nieruchomości

  • monitorowanie kosztów eksploatacyjnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami

  • umiejętności i wiedza techniczna

  • znajomość obowiązujących przepisów związanych z obsługą nieruchomości

  • prawo jazdy

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe lub licencja zarządcy nieruchomości

To oferujemy

  • uczciwe oraz stabilne warunki pracy i wynagrodzenia

  • możliwości rozwoju i szkoleń

  • wsparcie w rozwiązywaniu problemów

  • wysoką kulturę pracy i przyjazną atmosferę

  • narzędzia niezbędne do pracy

O nas

Jesteśmy firmą deweloperską. Świadczymy usługi w zakresie kupna, rewitalizacji i sprzedaży nieruchomości. Działamy na terenie Polski, ale przede wszystkim w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście. Mamy doświadczenie zarówno w kameralnych inwestycjach, jak i wielomilionowych projektach. Kierujemy się doświadczeniem i śledzimy bieżące trendy, dlatego możemy pochwalić się ofertą przyjazną dla nawet najbardziej wymagającego klienta.

Do każdego projektu podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem całego naszego zespołu. Zatrudniamy architektów, projektantów wnętrz i generalnych wykonawców. To właśnie nasi specjaliści sprawiają, że mamy pełną kontrolę nad projektem, a nasi klienci – gwarancję jakości na każdym etapie realizacji.