Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik obiektu (Facility Manager)

  • Pilica, śląskie
  • Kierownik
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
    Nasz Klient jest światowym liderem na rynku rozwiązań technologii połączeń, z ponad 60 latami doświadczenia w produkcji i rozwoju produktów.
    W związku z rozwojem szukamy osoby na stanowisko Facility Managera.
    Miejsce pracy: Pilica

    Od idealnego kandydata oczekujemy:

    • Doświadczenia na analogicznym stanowisku min. 2 lata
    • Znajomości prawa budowlanego oraz przepisów BHP
    • Wykształcenia technicznego
    • Znajomości obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń
    • Umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych, dobra organizacja czasu i pracy

    Zakres obowiązków:

    • Kontrola techniczna stanu nieruchomości (zakład produkcyjny)
    • Inspekcje instalacji technicznych (HVAC, wod.-kan., Access control, oświetlenie awaryjne, klapy oddymiające, instalacje sprężonego powietrza)
    • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami
      zarządzanie umowami z dostawcami mediów
    • Planowanie prac konserwacyjnych i remontowych
    • Analiza budżetu oraz jego optymalizacja
    • Tworzenie dokumentacji oraz raportów
    • Czynny udział w audytach
    • Zapewnienie zgodności nadzorowanych instalacji oraz podejmowanych działań z wymaganiami prawa oraz przepisów nadrzędnych

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
    • Wynagrodzenie 5000 brutto mies.
    • Pakiet benefitów: karta sportowa, prywatne ubezpieczenie PZU
    • Interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.