Oferta pracy

Kierownik Obiektu (Facility Manager)

DACHSER Sp. z o.o.O firmie

  • Relaksowa 33, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

DACHSER Sp. z o.o.

Relaksowa 33

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie obiektem (biurem/magazynem) pod kątem FM oraz HACCP

  • nadzór nad eksploatacją obiektu, systemów i urządzeń technicznych

  • realizacja przeglądów, napraw oraz zlecanie prac remontowych/konserwatorskich

  • bieżąca współpraca z zarządcą parku logistycznego oraz firmami zewnętrznymi

  • koordynacja działań związanych z HACCP w oddziale

  • monitorowanie utrzymania czystości hal magazynowych, pomieszczeń socjalnych, biurowych, dróg, placów, terenów zielonych

  • optymalizacja kosztów utrzymania obiektu

  • prowadzenie inwentaryzacji maszyn, sprzętu, urządzeń i narzędzi

  • działania nakierowane na zapewnienie bezpieczeństwa w obiekcie

  • planowanie, przygotowanie, realizacja audytów zewnętrznych i wewnętrznych

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie techniczne

  • wiedza z zakresu HACCP i zarządzania obiektem

  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • dobra organizacja pracy, umiejętność wyznaczania zadań i egzekwowania ich realizacji

  • umiejętność współpracy w zespole i z podwykonawcami

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność, komunikatywność, samodzielność w działaniu

  • dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki

  • dobre warunki wynagrodzenia

  • przyjazne i komfortowe środowisko pracy

  • pakiet szkoleń wdrażających do firmy i na dane stanowisko

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • dodatkowe dni urlopu za staż pracy

  • interaktywną platformę do nauki języka angielskiego

  • prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe i bogatą ofertę dodatków socjalnych, jak np.: wczasy pod gruszą, świąteczne karty podarunkowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Grupa DACHSER - firma rodzinna, będąca jednym ze światowych liderów w branży logistycznej, osiągająca roczne obroty przekraczające 5,6 mld Euro (netto skonsol.) oraz zatrudniająca ponad 30 000 pracowników w prawie 400 lokalizacjach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy