Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik obiektu (Facility supervisor)

Spreadshirt Manufacturing Polska sp. z o.o.

  • Spółdzielcza 10, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Spółdzielcza 10

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • Odbiór wykonywanych prac na obiekcie;

  • Nadzór nad harmonogramem przeglądów planowych instalacji i urządzeń;

  • Raportowanie w zakresie działalności remontowej planowanej i awaryjnej;

  • Nadzór nad podwykonawcami wykonującymi prace związane z budynkiem oraz instalacjami w budynku;

  • Współpraca z Property managerem nadzorującym cały obiekt;

  • Wskazywanie rozwiązań, propozycji modernizacji technicznych instalacji oraz ustosunkowywanie się do oczekiwań Property managera oraz wymagań firmy Spreadshirt;

  • Nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją obiektu;

  • W pozostałym zakresie czasu pracy ścisła współpraca z działem utrzymania ruchu przy remontach i przeglądach maszyn;

  • Opracowywanie ofert na prace dodatkowe związane z budynkiem oraz instalacjami w budynku;

  • Wykrywanie i usuwanie uszkodzeń, usterek awarii oraz natychmiastowe zgłaszanie ich odpowiednim podmiotom (serwisantom, gwarantom itp.);

  • Raportowanie do Factory managera.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w eksploatacji instalacji technicznych, utrzymania ruchu, zarządzaniu nieruchomościami;

  • Umiejętność zarządzania technicznymi instalacjami przemysłowymi;

  • Doświadczenie w zakresie obsługi instalacji HVAC, elektrycznych, wod-kan, gazowych i ppoż;

  • Świadectwo kwalifikacji SEP minimum gr.1 oraz 2;

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych;

  • Dyspozycyjność i gotowość do reagowania w sytuacjach awaryjnych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio w firmie Spreadshirt Manufacturing Polska Sp. z o.o.

  • Stabilne zatrudnienie w dobrze rozwijającej się firmie;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w porównywaniu do rynku;

  • 50% dofinansowanie karty Multisport;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Owocowe środy;

  • Miłą atmosferę w pracy : )

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Spreadshirt Manufacturing Polska Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo handlu elektronicznego dające ludziom na całym świecie możliwość wyrażania siebie poprzez samodzielne projektowanie nadruków na odzież.

Obecnie posiadamy 5 zakładów produkcyjnych na całym świecie tj. Lipsk (HQ-Niemcy), Legnica (Polska), Krupka (Czechy), Greensburg (USA) oraz Las Vegas (USA). Spreadshirt Manufacturing Polska Sp. z o.o. działa w Legnicy od 2006 roku, a 50% produkcji na rynek europejski odbywa się w Legnicy.

Przewiń do profilu firmy