Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Obiektu

HR Progress Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem kontraktu i stała współpraca z administratorem obiektu

  • realizacje celów finansowych w zakresie efektywności i kosztów na prowadzonym obiekcie

  • współpraca z poszczególnymi pionami firmy (dział operacyjny, dział kadr, dział płac, dział rekrutacji)

  • przygotowywanie raportów oraz analiz prowadzonych działań

  • nadzór nad pracownikami serwisu sprzątającego

  • weryfikacja stanu czystości obiektu

  • dbanie o stany magazynowe - realizacja zamówień

  • nadzór nad sporządzaniem grafików, listy obecności

Wymagania pracodawcy

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowana branża usług sprzątających)

  • potrafisz zarządzać ludźmi i skutecznie nadzorować ich pracę

  • masz praktyczną znajomość pakietu MS Office, w tym Excel

  • jesteś osobą asertywną i dokładną

  • masz kreatywne i analityczne myślenie

  • jesteś osobą zorganizowaną i samodzielną w działaniu

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • pracę w firmie usług outsourcingowych o stabilnej pozycji na rynku i ponad 25 letnim doświadczeniu

  • miejsce pracy, w którym Twój głos się liczy a pomysły i zaangażowanie są doceniane bez względu na staż pracy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę