Oferta pracy

Kierownik Obiektu

Veolia Industry Polska Sp. z o.o.

  • Goleniów

    Goleniów, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad harmonogramem przeglądów planowych instalacji i urządzeń;

  • Wyznaczanie bieżących zadań dla podległego zespołu pracowników;

  • Podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji realizowanych zadań;

  • Raportowanie w zakresie działalności remontowej planowanej i awaryjnej;

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w eksploatacji instalacji technicznych, utrzymaniu ruchu, zarządzaniu nieruchomościami lub podobne;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów techniczno - organizacyjnych oraz zarządzania technicznymi instalacjami przemysłowymi;

  • Wykształcenie techniczne w dziedzinach elektryki, klimatyzacji, energetyki lub pokrewne;

  • Posiadanie świadectw kwalifikacji (SEP);

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju;

  • Dodatkowy dzień wolny - Dzień Pracownika Veolii

  • Zaawansowana opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny – w tym pakiet stomatologiczny;

  • Pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW;

  • Pracę w nowoczesnym środowisku technicznym;

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop);

  • Możliwość elastycznego czasu pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne