Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Obiektu i Infrastruktury

  • Środa Śląska, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2019-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

    Opis stanowiska:

    • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów związanych z ochroną środowiska i jakości w zakładzie.
    • Zapewnienie zgodności obiektu oraz urządzeń z obowiązującymi wymaganiami prawnymi.
    • Koordynacja serwisów obiektu (recepcja, utrzymywanie porządku, kantyna, transport pracowniczy, flota samochodowa i inne).
    • Tworzenie planów i procedur utrzymania ruchu urządzeń i instalacji technicznych.
    • Zapewnienie przeprowadzania inspekcji, konserwacji i przeglądów urządzeń, instalacji i systemów technicznych obiektu przemysłowego.
    • Bieżące usuwanie awarii i usterek, wraz z definiowaniem i wdrażaniem akcji korygujących i prewencyjnych.
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej budynku i urządzeń, zapewnienie ich aktualności i kompletności.
    • Zarządzanie podległymi pracownikami; odpowiedzialność za zarządzanie zespołem utrzymania obiektu i infrastruktury.
    • Planowanie oraz zarządzanie budżetem działu.
    • Odpowiedzialność za system ISO 50001.

    Czego oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej (8 lat i więcej),
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu zespołem (5 lat i więcej),
    • Uprawnienia energetyczne D1/2/3,
    • Znajomość przepisów ATEX, ADR,
    • Znajomość przepisów Prawa Pracy, UDT,
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
    • Umiejętność zarządzania projektami,
    • Umiejętność zarządzania zespołem,
    • Znajomość prawa pracy (czas pracy, przepisy ogólne),
    • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
    • Ukierunkowanie na wprowadzanie innowacji i zrównoważonych rozwiązań,
    • Umiejętność rozwijania zespołu i skutecznej komuniakcji,
    • Zaawansowana znajomość języka angielskiego,
    • Znajomość normy IATF 16949.

    Co oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w tym szeroki pakiet dodatków socjalnych.
    • Atrakcyjne i bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.
    • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego.
    • Wsparcie przy relokacji.