Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Obiektu - Inżynier

LT SERWIS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą techników, podwykonawców w zakresie bieżącego utrzymania technicznego obiektów oraz robót dodatkowych

  • Utrzymanie urządzeń i instalacji w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych oraz nadzór nad realizacją prac dodatkowych

  • Koordynowanie, egzekwowanie wydanych poleceń, motywowanie pracy zespołu techników

  • Utrzymywanie dobrych relacji z właścicielem obiektu i zapewnienie wysokiego standardu świadczonych prac

  • Optymizacja kosztów utrzymania technicznego obiektu

  • Wsparcie techniczne w procesie pozyskiwania nowych obiektów i nieruchomości na podległym obszarze

  • Wsparcie techniczne w zakresie kalkulacji ofert dla nowych obszarów działalności spółki

  • Szybkie reagowanie na występujące usterki oraz awarie na obiekcie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, w tym terminologii technicznej

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu

  • Umiejętność skróconego kosztorysowania, czytania i analizy projektów i rysunków technicznych

  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

  • Prawa jazdy kat. B

  • Zaangażowanie, samodzielność, kreatywność w zakresie powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • Pracę w firmie o wysokich standardach działania

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w praktyce

  • Stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

O nas

Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksową obsługę nieruchomości w nowoczesnych budynkach biurowych, hotelowych oraz przemysłowych.

W zakresie obsługi technicznej w profesjonalny sposób czuwamy nad eksploatacją, naprawami i konserwacją wszystkich urządzeń i systemów, w tym instalacji elektrycznej, sanitarnej, HVAC, przeciwpożarowej, kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu, CCTV, BMS.

Poza działalnością w zakresie obsługi technicznej zajmujemy się również aranżacjami powierzchni. Nasza działalność obejmuje także projektowanie i wykonawstwo instalacji.