Oferta pracy

Kierownik Obiektu (K/M)

Apleona HSG Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad eksploatacją, przeglądami, konserwacjami, remontami oraz nad poprawnością pracy powierzonej infrastruktury technicznej (urządzenia, instalacje, systemy techniczne);

  • Nadzór pracy podwykonawców na obiekcie oraz kontrola jakości świadczonych usług;

  • Nadzór nad gospodarowaniem powierzonymi materiałami, urządzeniami i narzędziami;

  • Podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie;

  • Opracowywanie harmonogramu pracy podległych pracowników;

  • Dokumentację techniczną budynku i urządzeń, zapewnienie ich aktualności i kompletności;

  • Inicjowane dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie;

  • Rygorystyczne przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. oraz nadzór w tym zakresie nad podległym pracownikami oraz podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;

  • Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków handlowych, biurowych, przemysłowych itp. na stanowisku kierowniczym;

  • Znajomość podstaw prawa budowlanego;

  • Znajomość obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń: elektrycznych, HVAC, PPOŻ., niskoprądowych i systemów BMS;

  • Umiejętność kierowania zespołem technicznym oraz prowadzenia spraw administracyjnych zgodnie z określonymi procedurami;

  • Uprawnienia min. SEP Gr. I i II E, mile widziane w zakresie dozoru;

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera;

  • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych, dobra organizacja czasu i pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Bogaty pakiet benefitów, w tym: opieka medyczna, pakiety sportowe oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;

  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Apleona HSG Sp. z o.o.

Apleona HSG jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku).

Przewiń do profilu firmy