Logo Pracuj.pl

Kierownik Obiektu (K/M)

Apleona HSG Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad eksploatacją, przeglądami, konserwacjami, remontami oraz nad poprawnością pracy powierzonej infrastruktury technicznej (urządzenia, instalacje, systemy techniczne);
  • Nadzór pracy podwykonawców na obiekcie oraz kontrola jakości świadczonych usług;
  • Nadzór nad gospodarowaniem powierzonymi materiałami, urządzeniami i narzędziami;
  • Podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie;
  • Opracowywanie harmonogramu pracy podległych pracowników;
  • Dokumentację techniczną budynku i urządzeń, zapewnienie ich aktualności i kompletności;
  • Inicjowane dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie;
  • Rygorystyczne przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. oraz nadzór w tym zakresie nad podległym pracownikami oraz podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków handlowych, biurowych, przemysłowych itp. na stanowisku kierowniczym;
  • Znajomość podstaw prawa budowlanego;
  • Znajomość obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń: elektrycznych, HVAC, PPOŻ., niskoprądowych i systemów BMS;
  • Umiejętność kierowania zespołem technicznym oraz prowadzenia spraw administracyjnych zgodnie z określonymi procedurami;
  • Uprawnienia min. SEP Gr. I i II E, mile widziane w zakresie dozoru;
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera;
  • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych, dobra organizacja czasu i pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym: opieka medyczna, pakiety sportowe oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Apleona HSG Sp. z o.o.

Apleona HSG jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku).

Kierownik Obiektu (K/M), Wrocław