Logo Pracuj.pl

Kierownik Obiektu

PAKAR-SERVICE SP. Z O.O.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad profesjonalnym wykonywaniem kontraktu,
  • zarządzanie podległym zespołem, budżetem, procesami, dokumentami - budowanie współpracy z klientami
  • podnoszenie kompetencji personelu z technik sprzątających, używania chemii, obsługi maszyn myjących, organizacji pracy

Nasze wymagania

  • umiejętności analityczne
  • znajomość pakietu Ms Office
  • komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • dodatkowym atutem będą umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko z dużą swobodą działania
  • Profesjonalne narzędzia pracy tj. laptop, smartfon, firmowa karta bankowa;
  • Zatrudnienie na Umowę o Pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Prywatną Opiekę Medyczną, Grupowe Ubezpieczenia
  • Udział w ciekawych szkoleniach, rozwijanie kompetencji menadżerskich
  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

PAKAR-SERVICE

Specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych usług w zakresie utrzymania czystości dla biznesu.

Kierownik Obiektu, Kielce