Oferta pracy

Kierownik Obiektu / Kierownik ds. Infrastruktury (K/M)

Salve Medica Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Szparagowa 10, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Salve Medica Sp. z o.o. Sp. k.

Szparagowa 10

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie obiektów;

  • Przyjmowanie zgłoszeń awarii i ich rozwiązywanie na bieżąco;

  • Nadzór nad eksploatacją, przeglądami, konserwacjami, remontami oraz nad poprawnością pracy powierzonej infrastruktury technicznej (urządzenia, instalacje, systemy techniczne);

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną budynku i urządzeń, zapewnienie ich aktualności i kompletności;

  • Nadzór nad podwykonawcami na oraz kontrola jakości świadczonych usług i kosztów utrzymania obiektów;

  • Budżetowanie;

  • Tworzenie i kontrolowanie harmonogramów prac;

  • Współpraca z najemcami i instytucjami zewnętrznymi (w tym rozliczenia);

  • Nadzór nad zespołem techników obiektu i pracowników gospodarczych oraz ochroną;

  • Zamawianie towarów i usług zgodnie z istniejącymi potrzebami.

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami;

  • Znajomość podstaw prawa budowlanego;

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze budowlanym;

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne;

  • Kreatywność i samodzielność w działaniu;

  • Świetna organizacja pracy;

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i dociekliwość;

  • Zmysł techniczny;

  • Znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy;

  • Dostęp do usług medycznych, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego;

  • Pracę pełną wyzwań i możliwość poznania branży medycznej „od środka”.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

Centrum Medyczne Salve Medica to czołowa placówka ochrony zdrowia w regionie.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie.

Z należną troską, dbamy o zdrowie, intymność i godność każdego Pacjenta.

Przewiń do profilu firmy