Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Obiektu/Koordynator Kontraktów

CLAR SYSTEMO firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad profesjonalnym wykonaniem usługi sprzątania

  • zarządzanie pracą podległego zespołu

  • utrzymanie dobrych relacji z klientem

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarzadzaniu realizacją usług sprzątania

  • umiejętność zarządzania grupą pracowników

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na pełny etat

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

CLAR SYSTEM

Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych „PSC” oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości: ISO 14001:2005, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.

Obecnie – w związku z rozwojem struktur Makroregionu Centralnego – do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko Koordynator Kontraktów

Przewiń do profilu firmy