Kierownik Obiektu - Koordynator Kontraktu (Branża – Utrzymanie Czystości)

Dussmann Polska Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy ekip utrzymania czystości na podległym kontrakcie

  • Kontrola czasu pracy pracowników, rozliczenia czasu pracy, rekrutacje, grafiki

  • Kontrola kosztów i zarządzanie budżetem kontraktu

  • Współpraca z przedstawicielami klienta

  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonej usługi

  • Szkolenie nowych pracowników

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

  • Raportowanie wyników do przełożonych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Umiejętność zarządzania procesami, tworzenia harmonogramów

  • Zainteresowanie nowinkami technicznymi

  • Chęci do pracy i pozytywne myślenie

  • Doświadczenie w kierowaniu grupami pracowników

  • Dobra obsługa komputera (MS Word, Excel)

  • Elastyczność i dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa i miesięczny/kwartalny system premiowy)

  • Umowę o pracę

  • Benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)

  • Zadaniowy system pracy pozwalający realizować cele

  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania

  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową działającą w obszarze usługowym Integrated Facility Management.

Przewiń do profilu firmy