Logo Pracuj.pl

Kierownik Obiektu

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad obiektem biurowym lub obiektem o użyteczności publicznej,
  • utrzymanie relacji z kontrahentami i prawidłową obsługę kontraktów,
  • utrzymanie budynku w stanie pełnej sprawności technicznej nadzór nad dokumentacją techniczną budynku i instalacji,
  • nadzór nad pracownikami i podwykonawcami na obiekcie oraz kontrola jakości świadczonych usług,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej budynku i urządzeń – zapewnienie jej aktualności i kompletności,
  • rygorystyczne przestrzeganie przepisów BHP oraz nadzór w tym zakresie nad podległymi pracownikami i podwykonawcami,
  • kontrolowanie i aktualizowanie budżetu,
  • kontrola przepływu faktur,
  • monitorowanie prac i wsparcie merytoryczne pracowników,
  • opracowywanie harmonogramu pracy podległych pracowników,
  • raportowanie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: inżynieria, elektryka, budowa maszyn, elektrotechnika),
  • doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą techniczną obiektów,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem odpowiedzialnym za utrzymanie stanu technicznego budynku i pozostałe usługi,
  • uprawnienia SEP
  • znajomość zagadnień BHP, ISO,
  • bardzo dobra znajomość instalacji technicznych i automatyki budynkowej,
  • umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji z klientami, podwykonawcami, zarządcami budynków,
  • dobra znajomość programu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia do pracy,
  • dobre warunki płacowe - adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet socjalny ( prywatna opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej, dofinansowanie do urlopu).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie wypoczynku
  • karta sportowa
  • paczki Mikołajkowe dla dzieci

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Kierownik Obiektu, Kraków