Oferta pracy

Kierownik Obiektu

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad obiektem biurowym lub obiektem o użyteczności publicznej,

  • utrzymanie relacji z kontrahentami i prawidłową obsługę kontraktów,

  • utrzymanie budynku w stanie pełnej sprawności technicznej nadzór nad dokumentacją techniczną budynku i instalacji,

  • nadzór nad pracownikami i podwykonawcami na obiekcie oraz kontrola jakości świadczonych usług,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej budynku i urządzeń – zapewnienie jej aktualności i kompletności,

  • rygorystyczne przestrzeganie przepisów BHP oraz nadzór w tym zakresie nad podległymi pracownikami i podwykonawcami,

  • kontrolowanie i aktualizowanie budżetu,

  • kontrola przepływu faktur,

  • monitorowanie prac i wsparcie merytoryczne pracowników,

  • opracowywanie harmonogramu pracy podległych pracowników,

  • raportowanie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: inżynieria, elektryka, budowa maszyn, elektrotechnika),

  • doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą techniczną obiektów,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem odpowiedzialnym za utrzymanie stanu technicznego budynku i pozostałe usługi,

  • uprawnienia SEP

  • znajomość zagadnień BHP, ISO,

  • bardzo dobra znajomość instalacji technicznych i automatyki budynkowej,

  • umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji z klientami, podwykonawcami, zarządcami budynków,

  • dobra znajomość programu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia do pracy,

  • dobre warunki płacowe - adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,

  • rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • pakiet socjalny ( prywatna opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej, dofinansowanie do urlopu).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • karta sportowa

  • paczki Mikołajkowe dla dzieci

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.