Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Obiektu

PAKAR-SERVICE SP. Z O.O.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad profesjonalnym wykonywaniem kontraktu,

  • zarządzanie podległym zespołem, budżetem, procesami, dokumentami - budowanie współpracy z klientami

  • podnoszenie kompetencji personelu z technik sprzątających, używania chemii, obsługi maszyn myjących, organizacji pracy

Nasze wymagania

  • umiejętności analityczne

  • znajomość pakietu Ms Office

  • komunikatywność i umiejętność współpracy,

  • biegła znajomość obsługi komputera,

  • dodatkowym atutem będą umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko z dużą swobodą działania

  • Profesjonalne narzędzia pracy tj. laptop, smartfon, firmowa karta bankowa;

  • Zatrudnienie na Umowę o Pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • Prywatną Opiekę Medyczną, Grupowe Ubezpieczenia

  • Udział w ciekawych szkoleniach, rozwijanie kompetencji menadżerskich

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

PAKAR-SERVICE

Specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych usług w zakresie utrzymania czystości dla biznesu.