Oferta pracy

Kierownik Obiektu

Castorama Olsztyn

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad dokumentacją techniczną

  • dbanie o realizację, zgodnie z harmonogramem, wszystkich przeglądów technicznych

  • kontrola nad wykonywaniem prac na obiekcie, zgodnie z wymogami BHP

  • raportowanie do Centrali danych z zakresu funkcjonowania sklepu (odpady, CO2, itp.)

  • zapewnienie, zgodnie z procedurami, ochrony osób i mienia oraz bezpieczeństwa sklepu

  • koordynacja prac związanych z bieżącym funkcjonowaniem sklepu, ekipy sprzątającej oraz Konserwatora. Utrzymanie maszyn i urządzeń oraz innych elementów wyposażenia sklepu w odpowiednim stanie

Nasze wymagania

  • zaangażowanie

  • umiejętność zarządzania i motywowania podległego zespołu

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • znajomość zasad ochrony osób i mienia w obiektach wielkopowierzchniowych

  • praktyczna znajomość eksploatacji, serwisowania i utrzymania maszyn, urządzeń i instalacji technicznych

  • dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • wspaniałą atmosferę pracy

  • pierwszą umowę o pracę na 12 miesięcy, bez okresu próbnego

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • szereg szkoleń i rozwój również kandydatom bez doświadczenia

  • możliwość awansów wewnętrznych

  • Benefity: Dodatkowe Ubezpieczenie na życie, Dodatkowa Opieka Medyczna, Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, Zakup dodatkowych świadczeń poprzez platformę WorkSmile (w tym m.in. karta Multisport), Karta rabatowa do Carrefour oraz Lotos, Program oszczędzania na emeryturę IKZE, możliwość dokonywania wpłat do Pracowniczych Planów Kapitałowych PP