Oferta pracy

Kierownik Obiektu Technicznego

ZINEL FACILITY MANAGEMENT sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Kierownik

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie infrastruktury technicznej obiektu zgodnie z wymogami technicznymi oraz prawa budowlanego
  • Utrzymywanie dobrych relacji z właścicielem obiektu oraz najemcami i zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług, współpraca w zakresie prac CAPEX i na obiekcie
  • Koordynacja pracy, delegowanie zadań i motywacja zespołu technicznego, współpraca w zakresie PPM i realizacji budżetu
  • Dbanie o terminowość składania ofert, protokołów, faktur, raportów oraz informowania klienta o prowadzonych działaniach
  • Sporządzanie kalkulacji ofertowych
  • Prowadzenie rozliczeń finansowych wynikających z realizacji umów, zleceń oraz ponoszonych kosztów stałych
  • Nadzór nad firmami realizującymi przebudowy i aranżacje
  • Optymalizacja kosztów eksploatacyjnych oraz napraw

Oczekiwane kompetencje i umiejętności:

  • Wykształcenie techniczne (preferowany profil: budowlane, elektryczne, sanitarne, HVAC lub automatyka)
  • Aktualne uprawnienia SEP G1, G2 E i D
  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem dedykowanym dla nieruchomości
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Umiejętność czytania i analizy rysunków technicznych
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office EXCELL
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysoki poziom kompetencji komunikacyjnych oraz cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, przedsiębiorczość, samodzielność, umiejętność realizacji zadań w sytuacji stresu i pod presją czasu

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.
  • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji.
  • Rynkowe warunki płacowe w zależności od umiejętności i kwalifikacji.
  • Umowę o pracę.
  • Właściwe narzędzia potrzebne do wykonywania pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy