Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik obiektu usług porządkowo-czystościowych

HR for Business Sp. z o.o.

  • Starachowice

    Starachowice, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Regulowanie prac z zakresu usług porządkowo-czystościowych na terenie placówki medycznej;

  • Organizacja zastępstw w razie nagłych nieobecności pracowników;

  • Organizacja bieżących spraw związanych z realizacją umowy na wykonanie usług dla Klienta;

  • Kontakt z jednostkami odpowiedzialnymi za poszczególne procedury wewnątrzszpitalne wynikające z zachowania reżimu sanitarnego;

  • Stała współpraca z przedstawicielami kierownictwa szpitala, pracownikami pralni, pracownikami technicznymi.

Nasze wymagania

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • Szczepienia p/WZW typu B;

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Wykształcenie - kierunek Zdrowie Publiczne lub podobne;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office;

  • Samodzielność, umiejętność delegowania zadań i wyznaczania priorytetów;

  • Dokładność, opanowanie.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Wypłatę wynagrodzenia zawsze do 10-tego dnia każdego miesiąca;

  • Możliwość skorzystania z programów grupowych ubezpieczeń pracowniczych np. ubezpieczenie na życie, NNW;

  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego Lux Med;

  • Opcję zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej i możliwość korzystania z dofinansowań ZFRON.

Jeśli współpraca z innymi osobami i zarządzanie zespołem ludzi sprawia Ci przyjemność, to prawdopodobnie powyższa oferta jest kierowana do Ciebie. Zgłoś Swoją kandydaturę i zostań częścią Naszego zespołu.

· Zagwarantujemy Ci wszelkie narzędzia i środki ostrożności, zapewniające pracę w bezpiecznych dla zdrowia warunkach.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 510 014 930 lub prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Jedna ze spółek Grupy Kapitałowej Impel - dla swojego Klienta – ogólnopolskiej firmy z branży usług poszukuje osób na stanowisko:

Kierownika obiektu usług porządkowo-czystościowych

Przewiń do profilu firmy