Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Obiektu - Usługa Porządkowo-Czystościowa

HR for Business Sp. z o.o.

  • Puszczykowo

    Puszczykowo, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracownikami serwisu sprzątającego,

  • wprowadzanie i szkolenie pracowników,

  • sporządzanie grafików, planów urlopowych oraz kontrola ich realizacji,

  • kontrola pracy pracowników i organizacja zastępstw,

  • utrzymywanie kontaktów z przedstawicielami kontrahenta,

  • nadzór nad właściwą gospodarką materiałową i sprzętem,

  • terminowe sporządzanie zapotrzebowania na materiały eksploatacyjne,

  • raportowanie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem (WARUNEK KONIECZNY),

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub chęć ich wykonania,

  • praktyczne doświadczenie w obszarze usług porządkowo – czystościowych lub szpitalnictwie,

  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji – szczególnie w sytuacjach awaryjnych oraz kryzysowych,

  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,

  • znajomość podstaw prawa pracy oraz zagadnień związanych z pozyskiwaniem i zatrudnianiem osób niepełnosprawnych,

  • praktyczna znajomość MS Office z naciskiem na arkusz kalkulacyjny Excel,

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i nastawienie na codzienną współpracę.

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • dostęp do certyfikowanych i inspirujących szkoleń produktowych i technologicznych,

  • samodzielne stanowisko i pracę pełną wyzwań,

  • świetną atmosferę pracy i partnerskie relacje na każdym szczeblu organizacji,

  • szansę rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej.

Benefity

  • firmowa drużyna sportowa

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do bazy szkoleń elearningowych

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 510 013 640 lub prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu.

HR for Business - spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL, lidera usług porządkowo-czystościowych - poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIKA OBIEKTU - USŁUGA PORZĄDKOWO-CZYSTOŚCIOWA

Przewiń do profilu firmy