Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumen-tach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjne-go oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocła-wiu, przy ul. Ślężnej 118.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
HR for Business Sp. z o.o.

Kierownik Obiektu - usługi sprzątające

HR for Business Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą brygadzistów i pracowników

  • kontakt z Klientem strategicznym

  • zarządzanie sprzętem i chemią

  • uzupełnianie raportów, wysyłanie i odpowiadanie na maile

  • sporadyczne prace przy doczyszczaniu

  • sporządzanie grafików

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w usłudze sprzątania

  • umiejętność zarządzania dużym zespołem pracowników

  • zdolność podejmowania decyzji

  • samodzielność, operatywność

  • mile widziana umiejętność obsługi maszyny sprzątającej

  • wysoka kultura osobista, bezkonfliktowość (kontakt z Klientem)

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę + umowa zlecenie za ewentualne nadgodziny

  • stabilne zatrudnienie

  • praca od poniedziałku do niedzieli wg grafiku 5:00 - 22:00 (na zmianę z drugim Kierownikiem Obiektu)

  • terminowe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz lub kontakt telefoniczny, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00, pod nr tel.: 727-003-820, 510-015-347, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44.