Oferta pracy

Kierownik Obiektu

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad zespołem techników zajmujących się utrzymaniem ruchu na terenie obiektu,

  • współpraca z Klientem/Zarządcą,

  • przyjmowanie zgłoszeń awarii i usterek,

  • rejestrowanie zgłoszeń w formie elektronicznej,

  • koordynacja i nadzór nad bieżącymi pracami wynikającymi z zakresu umowy,

  • zatwierdzanie protokołów wynikających z realizowanych prac,

  • raportowanie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o kierunku sanitarnym,

  • doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu,

  • doświadczenie w zarzadzaniu zespołem,

  • znajomość podstawowych pojęć ekonomicznych,

  • znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,

  • uprawnienia SEP,

  • znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,

  • dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,

  • pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,

  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku