Kierownik Obiektu

Veolia Industry Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

VEOLIA INDUSTRY POLSKA

specjalizująca się głównie w kompleksowych usługach energetycznych i multitechnicznych dla obiektów przemysłowych, komercyjnych i logistyczno-magazynowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK OBIEKTU

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad harmonogramem przeglądów planowych instalacji i urządzeń;
  • Wyznaczanie bieżących zadań dla podległego zespołu pracowników;
  • Podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji realizowanych zadań;
  • Raportowanie w zakresie działalności remontowej planowanej i awaryjnej;

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w eksploatacji instalacji technicznych, utrzymaniu ruchu, zarządzaniu nieruchomościami lub podobne;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów techniczno - organizacyjnych oraz zarządzania technicznymi instalacjami przemysłowymi;
  • Wykształcenie techniczne w dziedzinach elektryki, klimatyzacji, energetyki lub pokrewne;
  • Posiadanie świadectw kwalifikacji (SEP);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju;
  • Zaawansowana opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny – w tym pakiet stomatologiczny;
  • Pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW;
  • Pracę w nowoczesnym środowisku technicznym;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop);
  • Możliwość elastycznego czasu pracy.

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy