Kierownik Obiektu

  • Bolesławiec, Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    VEOLIA INDUSTRY POLSKA

    Veolia Industry Polska Sp. z o.o., która dzięki 10-letniemu doświadczeniu, potencjałowi grupy Veolia i innowacyjnemu podejściu do współpracy partnerskiej, ma zdolności, doświadczenie i referencje w dostarczaniu na dużą skalę rozwiązań inżynierii i wdrażaniu projektów infrastrukturalnych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław, Bolesławiec

    ZADANIA:

    • Nadzór nad utrzymywaniem w sprawności i optymalizacja systemów, instalacji i urządzeń w zarządzanych obiektach;
    • Koordynacja zadań podległego zespołu specjalistów i techników;
    • Prowadzenie bieżącej analizy przydzielonego budżetu oraz optymalizacja kosztów;
    • Prowadzenie sprawozdawczości z zakresu działalności eksploatacyjnej;
    • Nadzorowanie jakości usług świadczonych przez podwykonawców.

    WYMAGANIA:

    • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w eksploatacji instalacji technicznych, utrzymaniu ruchu, zarządzaniu nieruchomościami lub podobne;
    • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz z zakresu zarządzania technicznego nieruchomościami;
    • Wykształcenie wyższe techniczne (minimum tytuł inżyniera) w dziedzinach elektryki, klimatyzacji, elektroenergetyki lub pokrewne;
    • Świadectwa kwalifikacji SEP D grup 1 lub 2 albo 3;
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej
    • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju;
    • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW;
    • Pracę w nowoczesnym środowisku technicznym;
    • Możliwość elastycznego czasu pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając:

    bottom