Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Obiektu z Uprawnieniami SEP do 1 KV

  • Warszawa, Emilianów (pow. wołomiński), mazowieckie
  • Kierownik
  • 16.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego
    - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.

    Dla swojego kluczowego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    KIEROWNIK OBIEKTU Z UPRAWNIENIAMI
    SEP DO 1KV
    Miejsce pracy: Warszawa, Emilianów (pow. wołomiński)

    Zadania:

    • Nadzorowanie, regulacja i koordynowanie pracy pracowników na podległym obiekcie,
    • Odpowiedzialność za efektywność i jakość wykonywanej usługi,
    • Obsługa linii produkcyjnej, naprawianie usterek,
    • Szkolenie i wprowadzenie i pracowników,
    • Współpraca z działem administracji, księgowości i rekrutacji,
    • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników i dokumentacji kadrowej,
    • Przygotowywanie zamówień, rozliczanie stanów magazynowych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu personelem,
    • Wykształcenie elektryczne mile widziane,
    • Uprawnienia SEP do 1 KV,
    • Zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej.

    Nasz Klient oferuje:

    • Pracę w Firmie z polskim kapitałem i ugruntowaną pozycją na rynku,
    • Możliwość wykorzystania własnych kompetencji w zarządzaniu,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Pakiet sportowy oraz medyczny.

    Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez portal pracuj.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).