Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Obiektu

FM SOLUTIONS Sp. z o.o.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące utrzymanie techniczne obiektów: nadzór i obsługa przeglądów prewencyjnych, wynikających z prawa budowlanego oraz przeglądów urządzeń wynikających z dokumentacji techniczno-ruchowej, w tym prowadzenie i aktualizacja kompletności dokumentacji

  • Opracowywanie harmonogramów: bieżących prac urządzeń budynkowych, rozliczenia mediów i rocznych przeglądów instalacji technicznych oraz urządzeń zainstalowanych w budynku

  • Nadzór nad służbami technicznymi oraz firmami zajmującymi się przeglądami serwisowymi, pracami konserwacyjnymi, gwarancyjnymi, realizacją prac remontowych i dodatkowych

  • Codzienna współpraca z Property Managerem, Właścicielem Nieruchomości oraz Najemcami

  • Nadzór i bieżące aktualizacje budżetu oraz umów serwisowych, raportyzacja

  • Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami, sporządzanie kalkulacji ofertowych, zarządzanie pracami dodatkowymi oraz realizowanymi projektami

  • Czynny udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych

  • Dbałość o zapewnienie odpowiedniego poziomu usług i satysfakcji Klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne – preferowana specjalność: elektryczna, mechaniczna, automatyka, budownictwo

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy – min. 2 lata

  • Uprawnienia SEP (D + E) – będą dodatkowym atutem

  • Umiejętność kierowania zespołem, rozwiązywania problemów, ustalania priorytetów, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office, AutoCAD

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę

  • System premii i nagród

  • Dodatkowe benefity – m.in. dofinansowanie do opieki medycznej

  • Szkolenia

Miejsca Pracy:

  • Sulechów

  • Nowa Sól

  • Świebodzin

  • Nowy Tomyśl

  • Wolsztyn

  • Poznań

  • Wrocław

Misją FM Solutions Sp. z o.o. jest wyznaczanie najwyższych standardów w obsłudze technicznej nieruchomości poprzez zagwarantowanie wysokiego poziomu usług wykonywanych przez wykwalifikowany personel oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań serwisowych i informatycznych, w tym również realizacją usług związanych z projektami budowlanymi, instalacyjnymi oraz aranżacyjnymi.

Przewiń do profilu firmy