Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Obsługi Klienta

innogy Polska S.A.O firmie

  • Włodarzewska 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

innogy Polska S.A.

Włodarzewska 68

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołami pracowników bezpośredniej obsługi klienta zlokalizowanymi w salonach na terenie Warszawy

  • odpowiedzialność za osiąganie wskaźników obsługowych i sprzedażowych

  • planowanie, tworzenie i udoskonalanie obsługi klienta (FCR, NPS)

  • dbałość o efektywność i najwyższą jakość obsługi

  • motywowanie i utrzymanie dobrej atmosfery w zespole

  • wdrażanie rozwiązań i narzędzi mających wpływ na podniesienie wskaźników

  • inicjowanie zmian w obsłudze klienta w celu optymalizacji kosztowej i jakościowej

  • planowanie, kontrola i analiza budżetu podległego obszaru

  • ścisła współpraca z menedżerami innych działów w zakresie usprawnień i strategii firmy w szerokim zakresie Customer Experience

  • udział w projektach cross-departamentowych

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenia na stanowisku osoby zarządzającej obsługą klienta: bezpośrednią obsługą klienta / call center / customer service (preferowane doświadczenie w zakresie obsługi i sprzedaży)

  • efektywna komunikacja i umiejętność budowania dobrej relacji z pracownikami

  • pozytywne nastawienie do pracy zespołowej

  • szybkie i trafne podejmowanie decyzji pod presją czasu w dynamicznej sytuacji biznesowej

  • samodzielność w działaniu oraz nastawienie na osiągnięcie celów w założonej perspektywie czasowej

  • umiejętności analityczne (łatwość w wyciąganiu wniosków, wieloaspektowe spojrzenie na sytuację, praca na priorytetach)

  • kreatywne podejście do szukania rozwiązań

  • znajomość systemów i najlepszych praktyk w zarządzaniu obsługą klienta

  • znajomość metodologii i narzędzi wspierających zarzadzanie projektami

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dwa dodatkowe dni wolne od pracy

  • premia dwa razy w roku